preloader
Bize Ulaşın
Kooperatifler Mah. Yaşar Kemal Cad. Sayar Plaza 6/24 Yenişehir/DİYARBAKIR
info@manlymedya.com
0850 255 08 82
Bize Katılın
ik@manlymedya.com
0850 255 08 82

Ne Yapıyoruz

Değer
katmak için
çalışıyoruz.

Reklamın hayatımızın her alanında büyük yer ettiği günümüzde, bu alanda varlık göstermek, tüm kuruluşlar için büyük bir önem teşkil ediyor. Görünürlük  ihtiyacınızın doğru şekilde karşılanması ve doğru hedef kitleye ulaşılması amacıyla yapacağınız tüm çalışmalarda Manly Ajans & Medya yanınızda.

Tam hizmet ajansı yapısını benimseyerek kurumsal tanıtım filminden açık hava reklamcılığına, web sitesinden sosyal medya yönetimine, kartvizit, broşür, fatura, irsaliye gibi matbaa ürünlerinden baskılı ajanda, kalem, duvar saati gibi promosyon ürünlerine kadar yayılan geniş portföyümüzle tanıtım adına tüm ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmet sunuyoruz.

İnternet dünyasındaki en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında varlığınızı güçlendirmek, marka değerinizi yükseltmek ve etkileşiminizi arttırmak için tecrübeli sosyal medya uzmanlarımızla 24 saat destek ve yönetim hizmeti sağlıyoruz.

01.

Drone Destekli Tanıtım Filmi

Profesyonel, 4K Çekimler, Drone Çekimleri, Seslendirme, Fotoğrafçılık ile firmanızın dijital kurumsal kimliğini tüm dünyaya ulaştırıyoruz.

02.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde insanlar bir yeri tercih etmeden önce sosyal medya profillerine bakıp tercihlerini kullanmaktadır. Hesaplarınızın yönetimi doğrultusunda sizleri doğru kişilerle buluşturup daha fazla kişiye hizmet etmenizi sağlıyoruz.

03.

Kurumsal
Web Sitesi

Dilediğiniz an dilediğiniz yerden düzenleyebileceğiniz yönetim panelli ve mobil uyumlu kurumsal web sitesi kuruyoruz.

04.

Açık Hava Reklamcılık

Tabela, Totem, Billboard, Branda, İç ve Dış Mekan Giydirmeleri ve Roll Up gibi kurumsal kimliğinizi ifade eden reklam ürünlerini profesyonel bir şekilde tedarik ediyoruz.